Na "Bumbar kupu" u Varaždinu predstavljena kampanja "Budi zakon"

  • Slika \PU_V\vijesti\2025\Bumbar kup u Areni\Slika 5.jpg
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Mnogobrojnim prisutnim natjecateljima i posjetiteljima promovirano je zanimanje policajac/policajka

Foto: PU varaždinska

Proteklog vikenda, 8. i 9. veljače u  Areni Varaždin održano je  22. izdanje "Bumbar kupa", najvećeg dvoranskog nogometnog turnira za mlađe uzraste u regiji, na kojem se u više dobnih kategorija natjecalo gotovo 180 ekipa, odnosno oko 1 800 nogometašica i nogometaša. Osim natjecatelja iz Hrvatske nastupile su i ekipe iz Austrije, Mađarske, Slovenije te Bosne i Hercegovine.
 
S obzirom da je navedena manifestacija okupila brojnu djecu i mlade,  tijekom sportskog natjecanja policijski službenici Policijske uprave varaždinske su u nedjelju, 9. veljače, predstavili kampanju „Budi zakon! Postani policajac/policajka“, kojom su prilikom mnogobrojnim prisutnim natjecateljima ali i posjetiteljima, promovirali zanimanje policajac/policajka.
 
U razgovoru s policijskim službenicima mladi su upoznati s policijskim  svakodnevnim poslovima, raznim preventivnim programima, a posebice s uvjetima i mogućnostima školovanja za zanimanje policajac/policajka. Svi zainteresirani imali su priliku iz prve ruke dobiti informacije što policija radi, što se zahtjeva od policijskog službenika, što je sve potrebno za upis te koja su prava i obveze, ali i prednosti školovanja na Policijskoj akademiji.

Stranica