Ozlijeđena 15-godišnja pješakinja

Slika PU_V/vijesti/ilustracije/pjesacki02.jpg

Djevojka u dobi od 15 godina ozlijeđena je u prometnoj nesreći koja se dogodila jučer, 26. ožujka oko 12.30 sati u Vrazovoj ulici u Varaždinu.

Foto: Ilustracija

Djevojka u dobi od 15 godina ozlijeđena je u prometnoj nesreći koja se dogodila jučer, 26. ožujka oko 12.30 sati u Vrazovoj ulici u Varaždinu. Za sada nepoznati muškarac upravljao je osobnim vozilom iz smjera Optujske prema ulici Braće Radića. Tom se prilikom nije zaustavio ispred obilježenog pješačkog prijelaza, te je udario u 15-godišnjakinju koja se kretala istim.

Djevojka je pala na kolnik, pri čemu je ozlijeđena. Medicinska joj je pomoć pružena u varaždinskoj Općoj bolnici, a njezine će se ozljede okvalificirati naknadno. Vozač osobnog vozila nakon prouzročene prometne nesreće napustio je mjesto događaja, te policijski službenici nastavljaju daljnji rad na njegovom pronalasku.



Stranica